Krievu virtuves šedevru kolekcija

Krievu virtuves šedevru kolekcija

Par restorānu

Krievu virtuves restorāns „Tēvocis Vaņa” – vieta, kur mājīgā omulīgā atmosfērā iespējams izbaudīt gardu maltīti un iedzert degvīnu.

Vintāžas stila fotogrāfijas pie sienām, mājīgas lampas un ērti, krāsaini krēsli, stilizēts ārpilsētas mājas stils, kuru negribas atstāt. Papildus šarmu interjeram nodrošina mūzika. Vertinska, Utjosova šlāgeri un Pugačovas agrīnās dziesmas izvēlētas tā, lai izveidotu mājīgi nostalģisku noskaņu.

Pasākumi

Restorāns „Tēvocis Vaņa” – ideāla vieta dzimšanas dienas, kāzu vai jubilejas svinībām vai tikšanās reizei ar seniem un mīļiem draugiem. Mēs sekmīgi apkalpojam svinības ar viesu skaitu no 12 līdz 140 cilvēkiem.

Viesu rīcībā ir divi stāvi un vairākas atsevišķas zāles. Ēdienkarti katram pasākumam palīdzēsim izvēlēties tā, lai viesi būtu paēduši un apmierināti. Mums ir īpaša ēdienkarte lielām kompānijām un īpašiem svētkiem – pildīts piena sivēns, cepta pīle, tvaicēts taimiņš un medījumu ēdieni.

Augšējais stāvs

Zāle, kur pie viena galda iespējams izvietot līdz 24 cilvēkiem. Pavisam augšējā stāvā ir paredzētas 52 sēdvietas vai bufetes galds 68 personām.

Apakšējais stāvs

Trīs zāles apakšējā stāvā paredzētas 100 sēdvietām ar iespēju pie viena galda izvietot līdz 30 cilvēkiem vai bufetes galds 140 personām.

Korporatīvā pasākuma vai prezentācijas organizēšanai restorānā „Tēvocis Vaņa” var izmantot esošo tehnisko bāzi – skatuvi ar mūzikas instrumentiem, skaņas un gaismas aparatūru, kā arī projektoru un ekrānu.

Godalgas

Krievu virtuves restorāns „Tēvocis Vaņa” atvērās 2013.gada beigās. Restorāna neparastā nostalģiskā koncepcija ļoti ātri kļuva populāra Rīgas iedzīvotāju un galvaspilsētas viesu vidū, kā arī ļāva restorānam iegūt vairākas prestižas godalgas.

“Best New Restaurant” 2014
(Rīgas labākais restorāns)
Recommended on
Restaurant Guru 2019
Sertifikāts
“Live Riga”
“Certificate of Excellence” 2014
(TripAdvisor)
Valsts konkursa RIGA
laureāts
Tomēr pati galvenā balva ir mūsu viesu mīlestība.

Jaunumi

Uzziniet par visu, kas notiek restorānā „Tēvocis Vaņa”: jaunumi, pasākumi, jaunumi ēdienkartē un īpašās akcijas.

Abonējiet jaunumus

Mēs saviem viesiem organizējam interesantus pasākumus un degustācijas. Ja nevarat vienmēr sekot atjauninājumiem sociālajos tīklos, atstājiet mums savu e-pastu:

На указанную вами электронную почту будет приходить новостная рассылка от нашего ресторана.

Что-то пошло не так, попробуйте ещё раз!

Mūsu Instagram

Dāvanu kartes

Restorāna „Tēvocis Vaņa” dāvanu karte – tā ir lieliska dzimšanas dienas, jubilejas vai kāzu dāvana.
Dāvanu kartē varat ieskaitīt jebkuru naudas summu. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir viens gads no tās iegādāšanās brīža. Dāvanu karti iespējams izmantot vairākas reizes, līdz iztērēta visa dāvinātā summa.
Dāvanu karti iespējams iegādāties tikai restorānā „Tēvocis Vaņa”.

Kontakti

Adrese: Smilšu iela 16, Vecrīga
Tālrunis rezervēšanai: +371 27886963
E-pasts: table@uncle-vanya.lv
Darba laiks:
Katru dienu no 12:00 līdz 23:00
Darba laika izmaiņas svētku
dienās apskatiet mūsu Facebook lapā

Restorāna atrašanās vieta

Restorāns „Tēvocis Vaņa” atrodas pašā Vecrīgas sirdī, burtiski dažu minūšu gājiena attālumā no Jēkaba kazarmām un Doma laukuma, Smišu ielā 16.
Rādīt atrašanās vietu Google kartē
Dizains un izstrāde Digital Karma sadarbībā
ar Krucream communication agency
restorators logo
AIZVĒRT

Paldies, mana komanda drīz ar Jums sazināsies.

Patiesi Jūsu,
Tēvocis Vaņa